Webinar „Sekrety skutecznego leczenia otyłości – rola lekarza rodzinnego” (27.03.24)

26 marca 2024

Zapraszamy na webinar z udziałem dr Janusza Krupy, prezesa Instytutu Człowieka Świadomego, który odbędzie się 27 marca 2024 r. o godz. 19:00 na profilu Facebook „Otyłość – Wiedza i Wsparcie”.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/5gYwO7gWq

Większość pacjentów zaczyna redukcję wagi właśnie od wizyty w gabinecie lekarza rodzinnego. Jak może on pomóc w rozpoczęciu skutecznej ścieżki leczenia otyłości? Jakimi narzędziami dysponuje? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do udziału w naszej dyskusji.

👨‍⚕️ dr Janusz Krupa, lekarz rodzinny, prezes Instytutu Człowieka Świadomego, związany także z CMKP (Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego) gdzie prowadzi szkolenia specjalizacyjne dla lekarzy rezydentów medycyny rodzinnej. Od dawna przekonany do idei profilaktyki i walki z przyczynami chorób. Gdyby nie papierosy, nadmierna masa ciała, alkohol, stres i brak snu – żylibyśmy długo i szczęśliwie. Zwolennik EBM – medycyny opartej na faktach. Przeciwnik „magicznych rozwiązań” w medycynie – z reguły takich nie ma. Jest wiedza, ciężka praca i odrobina wyobraźni, reszta to z reguły wymysł producentów reklam.

Zachęcamy do oglądania na żywo, komentowania i zadawania pytań.